0536 361 23 26
0258 263 57 12
HEMEN TEKLİF AL

Bozkurt Kardeşler | Asansörlü Evden Eve


Taşınmak her devirde zor, can sıkıcı ve riskli olmuştur. Çünkü taşınırken nakliyat firmasının eşyalara zarar verme riski, yol şartları ve sırtta taşınan eşyaların merdivenlerde etrafa sürtme ve zarar görme riski vardır. Yüksek katlı binalarda insan taşıma asansörleri bulunmakta ancak genellikle yönetim kararı ile bu asansörlerin yük taşıma amaçlı kullanımıma izin verilmemektedir. Doğru olan da zaten budur.

Çünkü bina içerisinde yer alan asansörler belirli kg.daki yükleri kaldırabilecek kapasiteseye sahiptir. Amaçları konfor ve güvenliktir. Bina içerisindeki asansörler sürekli çalışmaya uygun tasarlanmadığı için evden eve nakliye amaçlı olarak binadaki asansörün kullanımı raylara ve motorlara zarer verecektir.

Bina asansörlerinin kullanılamadığı yerlerde genellikle sırtta eşya taşıma uygulaması geliştirilmiştir. Bu da özellikle eşyaların zarar görmesi ihtimali göz önüne alındığında oldukça riskli ve ilkel bir yöntemdir. Ayrıca her binanın merdiven boşlukları eşyaların taşınması için yeterli genişlikte olmayabilir. Mobilya, beyaz eşya gibi büyük boyutlu ve ağır eşyaların merdivenden sırtta taşınması eşyaların zarar görmesine neden olacaktır.

Tüm bu olumsuzlukları gören mühendisler evden eve nakliyat firmaları için dışarıdan asansör tesisatını geliştirmişlerdir. En yeni teknolojiye sahip yük taşıma makinalrımızla yüksek katlı binalara saniyeler içerisinde ulaşabilen yükler taşıyabiliyoruz. Yük amaçlı evden eve nakliye asansörleri sürekli kullanıma uygun tasarlanmıştır ve ağır tonajlarda çalışabilmektedir.

Personelimiz evinizin veya ofisinizin taşınması için en uygun kurulum noktasını tespit ettikten ve gerekli güvenlik önlemlerini aldıktan sonra asansör ile taşıma işlemine başlanır. Eşyaların asansörle taşınması ortaya çıkabilecek çarpma, sürtme risklerini en aza indirir.

Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetler
Foto Galeri
İletişim
Denizli Evden Eve Nakliyat    |    MEGA TASARIM